Fryzura na imprezę – jaką wybrać?

Przed nami gorący czas imprez i zabawa. Najpierw Andrzejki, które zbliżają się już wielkimi krokami, potem impreza sylwestrowa, liczne spotkania noworoczne, a także karnawał, w którym każdy chce odrobinę poszaleć. Podczas każdej z takich imprez chcemy wyglądać wyjątkowo. Jednym z kluczowych elementów stylizacji jest natomiast fryzura. Jaką wybrać na wielkie wyjście?

Dopasuj się do klimatu

Wiele lokali bazuje na imprezach tematycznych. Ludzie uwielbiają przypominać sobie jak wyglądały wytworne przyjęcia w latach 20-tych albo kolorowe szalone prywatki w latach 80-tych. Każdy z tych okresów przejawiał inną modę, zarówno w zakresie ubioru, makijażu, jak i fryzur. Jeśli więc zdecydujesz się na fryzurę a la lata 20-te sprawdź w internecie jakie uczesania masz do wyboru. Zapytaj też fryzjerki czy będzie potrafiła Ci coś doradzić. Wielu fryzjerów pracuje z pasją i inspiruje się modą różnych okresów. Może więc któryś z nich będzie miał dla Ciebie świetny wariant uczesania, dopasowany też do Twojej urody.

Zabawa podczas domówki

Jednak nie tylko podczas wyjście na imprezę w lokalu można zachwycająco wyglądać. Nawet podczas domówki wymyślane są tematy imprezy albo po prostu chcemy się wyszykować na własne przyjęcie lub do znajomych, by zaskoczyć ich niebanalną stylizacją. Tutaj najczęstszy wybór pada na loki, luźne upięcia i koki, a nawet modne latem warkocze, które zimą również nie wychodzą z mody. Oryginalność fryzury zależy od charakteru wyjścia. Luźna domówka nie wymaga wizyty u fryzjera, jeśli posiadamy trochę zdolności i same możemy pokręcić włosy na prostownicy czy lokówce. Już od nas zależy czy będą to luźne fale czy jednak mocne loki, które zawsze wyglądają stylowo.

Zmiana na nowy rok

Nowy rok to też czas zmian. Warto zaplanować całkiem nową fryzurę, modne cięcie albo koloryzację. Wówczas będziemy czuć się wyjątkowo. Zwłaszcza, że podczas gonitwy świątecznej mamy mało czasu dla siebie i na swoje potrzeby. Na bieżąco opisujemy najnowsze trendy i pomysły, więc zainspiruj się i pokaż bliskim swoją nową odsłonę w 2019 roku!