Fryzura na Sylwester 2019/2020

Zarówno na imprezie sylwestrowej, jak i spotkaniach w czasie karnawału, chcemy przyciągać wzrok eleganckim i oryginalnym wyglądem. Oczywiście stylizacja na niejeden wieczór obejmuje też piękną fryzurę, która będzie modna i odpowiednia do okazji. Doradzamy więc, jaką fryzurę wybrać na Sylwester 2019/2020, aby czuć się i wyglądać naprawdę dobrze. Pomysły można wykorzystywać podczas całego karnawału!

Koński ogon obsypany brokatem

Prawdziwym hitem tegorocznych imprez sylwestrowych będzie koński ogon. Ale nie ten zwykły, choć zawsze jest w modzie i w zasadzie pasuje do każdej stylizacji. Włosy mają być nisko upięte przy karku, a gumka do włosów cienka i najlepiej zakryta subtelnie pojedynczym kosmykiem. Ten kosmyk oraz włosy zebrane do kocyka należy natomiast obsypać brokatem. Najlepiej tym złotym czy srebrnym, które są uniwersalne do każdej stylizacji. Dla odważnych – kolor można dobrać do koloru ubrania czy dodatków. W ten sposób cała stylizacja będzie spójna. Resztę włosów można wygładzić na wysoki połysk żelem czy brylantyną oraz polakierować, by podczas zabawy z kucyka nie wydostawały się pojedyncze pasma.

Artystyczny nieład w kolorze

W tym sezonie modny jest też po prostu nieład z loków na głowie. Można je ułożyć po jednej stronie, odsłaniając szyję i dodając posturze smukłości albo po prostu roztrzepać je palcami. Loki świetnie wyglądają też na włosach z pasemkami – polecane są więc szczególnie dla kobiet z sombre czy ombre. W dodatku na tę wyjątkową noc sylwestrową można zaszaleć z niebanalnym kolorem, który podkreśli piękny skręt loków i doda fryzurze zadziorności. Zmywalne kosmetyki w różu, czerwieni, zieleni, błękicie i wielu innych kolorach, zostaną na głowie tylko do pierwszego mycia. Jeśli jednak spodoba Ci się fryzura z kolorowymi pasmami, możesz na stałe ufarbować się na ten karnawał.

Kok zawsze w modzie

Kok z długich włosów zawsze jest modny. Jeśli masz włosy średnie lub są one dość rzadkie, możesz użyć też wypełniacza. Upnij kok, jaki lubisz – lekki, z wystającymi pasemkami, które możesz lekko polakierować, aby się nie puszyły albo ten ułożony i nabłyszczony, który idealnie zbierze wszystkie włosy i będzie trzymał je przez całą zabawę sylwestrową. Dla kobiet o krótkich włosach również mamy propozycję – wystarczy je pokręcić, lekko natapirować i unieść do góry opaską.