Najmodniejsze fryzury męskie na jesień

Jakie fryzury dla mężczyzn są obecnie modne? Mamy kilka przykładów jak powinni się czesać panowie tej jesieni. Nowoczesne cięcia, uczesania i koloryzacja. Oto kilka najnowszych trendów. Jeśli więc chcecie coś zmienić w swoim wyglądzie, możecie się nimi zainspirować. 

Dłuższa góra, krótsze boki

Uczesanie z dłuższą górą i krótszymi bokami jest bardzo długo modne i nadal świetnie wygląda! Boki mogą być wygolone nawet na zero, a góra dłuższa o kilka milimetrów. Bardzo modna jest góra znacznie dłuższa niż boki, układana wówczas na żelu lub zaczesywana na jedną stronę lub do tyłu. Taka fryzura pasuje wielu mężczyznom, zwłaszcza tym o mocno zarysowanych kościach policzkowych. Zarówno ciemne włosy, jak i jasne wyglądają w niej dobrze. Powinny być jednak gęste, rzadkie włosy mogą się tak ładnie nie okładać, dla nich polecane są krótsze cięcia.

Fryzura cieniowana

Modne jest również cieniowanie fryzury. Na górze zostawiamy długie włosy, a po bokach je stopniujemy. Na takim uczesaniu dobrze wygląda też przedziałek na głowie, po prostu wycięty za pomocą maszynki. Niektórzy wybierają bardziej fantazyjne wzory np.: błyskawicę. Tak naprawdę wszystko zależy od fryzjera, ten, który śledzi najnowsze trendy, będzie potrafił zaproponować nam naprawdę coś oryginalnego.

A może koloryzacja?

Farbowanie włosów jest polecane nie tylko dla panów, którzy mają problem z siwymi włosami. Często pojawiają się one we wczesnym wieku, nawet po 20-tce. Farba może je ukryć i wcale nie powinniśmy się tego wstydzić. Ufarbowane włosy ujmują lat i dodają tym samym pewności siebie. O ile niektórzy panowie wyglądają i czują się dobrze ze swoimi siwymi włosami, o tyle, innym ona nie pasuje i ich znacznie postarza.

Tej jesieni modne są również pasemka na męskiej fryzurze. W zależności od preferencji – mogą być bardzo widoczne i nadawać fryzurze charakteru, jak i wyglądać jak naturalne, rozjaśnione słońcem włosy. Pasemka również pomogą w ukryciu siwizny, oczywiście te jasne. Wystarczy kilka z nich, by siwe włosy wyglądały jak celowy zabieg i stały się ozdobą zamiast powodem do kompleksów.