Vaser Lipo

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo- jeśli męczą Cię diety, długie i wyczerpujące ćwiczenia, które nie zawsze przynoszą oczekujące efekty lub na, które trzeba bardzo długo czekać i już w trakcie poddajesz się i rezygnujesz to może warto zdecydować się na ten zabieg. Cieszy się coraz większą popularnością Vaser Lipo HD liposukcja ultradźwiękowa, która rzeźbi i jednocześnie ujędrnia ciało dzięki zastosowaniu ultradźwięków. Ta metoda to spełnienie marzeń o sportowej sylwetce.

Jest na tyle precyzyjna, że pozwala na rzeźbienie wybranych partii ciała w HD, imitując wytrenowane mięśnie z tym, że nie musisz dużo czasu spędzać na siłowni w celu wyrzeźbienia idealnej sylwetki i katować się ćwiczeniami bądź specjalnymi treningami.  W czasie zabiegu chirurg oddziela tkankę tłuszczową od pozostałych tkanek nie odrywa ich, a precyzyjnie odseparowuje i rozpuszcza, po czym pobranym materiałem modeluje partie, które wymagają zwiększenia objętości, np. twarz ,biust czy mięsnie. Efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, pozwalają na uzyskanie przed latem, ważnym wydarzeniem bądź po prostu dla własnej przyjemności sportowej sylwetki. Vaser HD umożliwia modelowanie mięśni brzucha, ud, ramion oraz pośladków. Jest to idealny, ekspresowy zabieg przed latem, dzięki któremu na plaży możemy zaprezentować się atrakcyjnie jak nigdy dotąd. Vaser Lipo został stworzony dla uzyskania sportowej sylwetki zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

Tej metody nie powinni stosować sportowcy lecz zwykli ludzie, którzy chcą wyglądać jak najlepiej. Zabieg mogą wykonać dorośli ludzie natomiast nie można wykonać jej po znacznej utracie wagi lub u pacjentów z dużymi rozstępami w obszarze brzucha jak również osób chorych z rozluźnieniem mięśni lub z znacznym nadmiarem obwisłej skóry. Vaser Lipo to zabieg znacznie ułatwiający modelowanie sylwetki o szybkiej i dużej skuteczności, bardzo dobrych efektach dodatkowo prawie bezbolesny z małym ryzykiem powikłań ponieważ rozpuszcza tłuszcz nie uszkadzając okolicznych tkanek. Niestety nie zastąpi rutynowych ćwiczeń, a po zabiegu odbyć serię masaży- drenaży limfatycznych.